EGR-venttiili 7.22785.17.0 Audi, Seat, Skoda, VW

Tuotekoodi: 4473

Ei arvosteluita | Arvostele tämä tuote / 5
Hinta: 163,00 16300
Määrä: kpl
Venttiili pakokaasun kierrätysjärjestelmään.
Kalvonventtiili tiivisteillä. Ilmoita aina tilauksen yhteydessä rek.numero lisätietoja kohdassa. Epäselvissä tapauksissa ota yhteyttä.

Soveltuvuus OEM numerot

AUDI 036 131 503 M
ERA 555020
HOFFER 7518009
LUCAS FDR150
MEATDORIA 88009
METZGER 0892055
PIERBG 72278503
PIERBG 7.22785.17
PIERBG 7.22785.13
PIERBG 7.22785.03.0
PIERBG 722785170
PIERBG 7.22785.03
PIERBG 72278517
PIERBG 722785130
PIERBG 72278513
PIERBG 722785030
QUINT XEGR68
S.I.D.A.T 83.649
SEAT 036 131 503 M
SKODA 036 131 503 M
VEMO V10-63-0002
VW 036 131 503 M

Arvostele tämä tuote

Tälle tuotteelle ei ole vielä annettu arvosteluita.