EGR-venttiili 722574120 Audi, Seat, Skoda, VW

Tuotekoodi: 4479

Ei arvosteluita | Arvostele tämä tuote / 5
Hinta: 174,00 17400
Määrä: kpl
Venttiili pakokaasun kierrätysjärjestelmään.
Kalvonventtiili tiivisteillä. Ilmoita aina tilauksen yhteydessä rek.numero lisätietoja kohdassa. Epäselvissä tapauksissa ota yhteyttä.

Soveltuvuus OEM numerot

AUDI 06A 131 501 F
ERA 555046
HOFFER 7518050
LUCAS FDR187
MEATDORIA 88050
METZGER 0892050
PIERBG 722574020
PIERBG 72257402
PIERBG 7.22574.14.0
PIERBG 722574140
PIERBG 7.22574.14
PIERBG 72257414
PIERBG 7.22574.12
PIERBG 722574120
PIERBG 7.22574.11
PIERBG 72257412
PIERBG 7.22574.02
PIERBG 722574110
PIERBG 72257411
QUINT XEGR79
S.I.D.A.T 83.607
SEAT 06A 131 501 P
SEAT 06A 131 501 F
SKODA 06A 131 501 F
VEMO V10-63-0007
VW 06A 131 501 P
VW 06A 131 501 F
VW 06A 131 501 R

Arvostele tämä tuote

Tälle tuotteelle ei ole vielä annettu arvosteluita.