EGR-venttiili 700365060 Audi, Skoda, VW

Tuotekoodi: 4489

Ei arvosteluita | Arvostele tämä tuote / 5
Hinta: 283,00
Määrä: kpl
Venttiili pakokaasun kierrätysjärjestelmään.
Kalvonventtiili tiivisteillä. Ilmoita aina tilauksen yhteydessä rek.numero lisätietoja kohdassa. Epäselvissä tapauksissa ota yhteyttä.

Soveltuvuus OEM numerot

AUDI 038 131 501 BH
AUDI 038 131 501 BF
AUDI 038 131 501 AD
ERA 555048
HOFFER 7518054
MEATDORIA 88054
PIERBG 7.00365.04
PIERBG 70036504
PIERBG 7.00365.03
PIERBG 700365030
PIERBG 7.00365.00
PIERBG 70036503
PIERBG 700365000
PIERBG 700365060
PIERBG 70036500
PIERBG 70036506
PIERBG 7.00365.06
PIERBG 700365050
PIERBG 7.00365.05.0
PIERBG 70036505
PIERBG 7.00365.05
PIERBG 700365040
QUINT XEGR28
S.I.D.A.T 83.630
SKODA 038 131 501 BH
SKODA 038 131 501 BF
VEMO V10-63-0004
VW 038 131 501 BH
VW 038 131 501 BF
VW 038 131 501 AD

Arvostele tämä tuote

Tälle tuotteelle ei ole vielä annettu arvosteluita.